Franeklowcabramek napisał(a):

Co do Citko to by się zgadzało, w piątkowej GK napisano, że Citko najchętniej wycofałby się z całego interesu jak najszybciej, bo cały ten cyrk i kabaret wokół Meresińskiego odbija się na jego reputacji i podważa jego wiarygodność, a on nie chce mieć z tym nic wspólnego.