crux.a napisał(a):

|
Ten Hajto od fajek? W sumie może być lepszy od Citki, na piłce się zna, ma jakieś kontakty zagraniczne i w stylu bycia podobny do Meresia. Ale nie wierzę, żeby w to wszedł. Ma chyba za dużo do stracenia.
|
Kontakty to ma Świerczewski
https://www.youtube.com/watch?v=LwAZ-HJ-V9g