Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.08.2016, 20:27
Heero napisał(a):Wyświetl post

O ile te elementy zawsze można poprawić, czy to ogłaszając upadłość, czy też spadając z ligi i zacząć z czystym kontem, to Wisła Kraków nie istnieje już w najważniejszym aspekcie - kibicowskim.

Wieloletnia zgoda została zerwana przez "kumatych", gdzie relacje z Lechią i Śląskiem były oparte na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Dziś natomiast przyjeżdża nowa zgoda, Ruch i co się dzieje? Na Reymonta prowadzony jest doping tylko dla drużyny z Chorzowa, a wszelkie próby dopingu dla Wisły od razu były zagłuszane. Czarę goryczy przelała jednak sytuacja z 90. minuty, kiedy to kibice Ruchu zagłuszali kibicowski symbol Wisły, czyli hymn.

Pozostaje mieć nadzieję, że znajdą się kiedyś ludzie, którzy będą w stanie odbudować klub od podstaw, nawet gdyby to miało oznaczać lata chude, ale już bez udziału "kumatych".
Juz nie dramatyzuj.

Akurat pierwszy mecz(z Pogonia niewiele bylo wiadomo) u nas po oficjalnych przetasowaniach...a ze wypadl z Ruchem, dlatego kilka mankamentow bardziej widocznych.
Ludzie jeszcze nieufni, brak wspolnego dopingu...to sie wszystko dotrze. Jak beda dobre relacje to 1, 2 sezony i wszystko stanie sie normalnoscia.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując