Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.08.2016, 20:25
To, że jesteśmy po piątej kolejce na dnie nie jest tragedią. Nie z takich tarapatów drużyny wychodziły.
Tragedią jest to, że większość piłkarzy, nie wyłączając tych zasłużonych, prezentuje formę lub umiejętności pierwszoligowe.
I żadnych realnych przesłanek by mogli się poprawić nie widać. Ani, że przyjdzie ktoś za nich.

Nie jest tragedią, że idziemy na organizacyjny i sportowy rozkurz.
Tragedia jest to, że nie ma żadnego ośrodka o realnym znaczeniu, dla którego Wisła byłaby czymś więcej niż miejscem robienia interesów, wokół którego taka odbudowa mogłaby się odbyć..

Cytat:
Jaki by JM nie był i jakkolwiek chciwy plan na Wisle ma, to pocieszenie jest takie, ze z 1 ligi nic nie wyciągnie dla siebie.
Być może mówisz o Citce, ale dla JM klub pierwszoligowy może być nawet lepszy.
Odpowiedz cytując