Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 14.08.2016, 19:51
Dobra, już skończcie. Owszem, MOŻE spadniemy, nie jest to wykluczone, ale do chvja pana,to była PIĄTA kolejka, a nie trzydziesta piąta! Jest w tej lidze trochę ogórów i wcale nie jest powiedziane, że w skali sezonu będziemy na jednym z ostatnich dwóch miejsc. Jest Łęczna, jest Korona, są patałachy z Płocka, Termalica i... Pogoń Moskala. Żaden z tych klubów nie ma na papierze lepszego składu. Nawet jeżeli jesteśmy kandydatem do spadku, to mamy przed sobą cały je*any sezon do zagrania, w którym może się wiele wydarzyć, bo to E-Klasa, a Wy już lamentujecie, jakby was ktoś obrzezał.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 14.08.2016 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując