Jam55 napisał(a):

|
Wyglada na to ze jesli mr Meresinski mysli o czyms wiecej niz wegetacji w nastepnym sezonie w 1 lidze to naprawde musi zakontraktowac kogos z glowa na rozegranie. Mysle ze opcja ze Stiliciem mogla by wypalic. Chlopak juz u nas gral, ma naprawde niezla technike potrafi dograc oraz ma bardzo dobry strzal z dystansu. Kogos takiego potrzebujemy.
|
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale po spadku nie będzie pieniędzy od Lotto i C+, więc albo JM znalazłby b. hojnego sponsora, albo dokładał ze swoich. W jedno i drugie wątpię, dlatego spadek to dla nas gwóźdź do przywoływanej trumny.