Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 14.08.2016, 19:21
W taki sposób własnie kluby spadaja z Ligi.

Nie nagle,tylko powoli,stopniowo.Sklad coraz gorszy,zawirowania wokoł klubu,niejasna sytuacja.Gwózdz do gwozdzia i trumna sie zbija.

Szkoda słów ,i płakac sie chce jak sie to wszytsko widzi z boku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.08.2016 o godz. 19:23.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując