|
W taki sposób własnie kluby spadaja z Ligi.
Nie nagle,tylko powoli,stopniowo.Sklad coraz gorszy,zawirowania wokoł klubu,niejasna sytuacja.Gwózdz do gwozdzia i trumna sie zbija.
Szkoda słów ,i płakac sie chce jak sie to wszytsko widzi z boku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.08.2016 o godz. 19:23.
|