Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 14.08.2016, 19:01
Wyglada na to ze jesli mr Meresinski mysli o czyms wiecej niz wegetacji w nastepnym sezonie w 1 lidze to naprawde musi zakontraktowac kogos z glowa na rozegranie. Mysle ze opcja ze Stiliciem mogla by wypalic. Chlopak juz u nas gral, ma naprawde niezla technike potrafi dograc oraz ma bardzo dobry strzal z dystansu. Kogos takiego potrzebujemy.
Odpowiedz cytując