Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.08.2016, 18:56
Jeden z najwiekszych bledow Wiselki to nie zakontraktowanie na stale Wolskiego. Teraz widac ile nam ten koles dawal. Bez rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia jestesmy zlepkiem pilkarzy nikt nimi nie kieruje. Sytuacja w przodzie to jakas kpina. Z tylu tez nie najlepiej ale mysle ze to mozna poprawic ale atak i pomoc wola o pomste do nieba!!!!
Odpowiedz cytując