heoij napisał(a):

Gdyby Meresińskiemu naprawdę zależało na zamknięciu ust dziennikarzom i krytykom, to by już coś zrobił, czegoś dokonał, przynajmniej tą konferencję i odpowiedział na pytania, czy powołał nowy zarząd, albo zaprezentował jakiegoś sponsora, piłkarza... cokolwiek! A ja tu widzę tylko chaos i wielką niewiadomą....
Zarząd już od pierwszego dnia powinien być gotowy i podany do wiadomości publicznej, co on teraz dzwoni po ludziach i pyta czy nie chcą być u niego w zarządzie czy jak?
|
Nic nie jest gotowe gdyz, IMHO, pan Meresinski jest rownie zdumiony swoim nowym nabytkiem jak i my panem Meresinskim..