Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2218
Stary 14.08.2016, 12:06
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
W calosci sie z tym zgadzam .Dodam od siebie ze ta sprzedaz jest podsumowaniem tych 19 lat .Postawie jeszcze taka teze odnosnie sprzedazy klubu (JA CIE NIE PYTAM CO TY MASZ W PAPIERACH A TY NIE PYTAJ MNIE .To forum jest czasem jak stado baranow ,czesto oderwanie od rzeczywistosci .Do momentu kiedy tacy ludzie jak ten CWANIAK ze swoim pomagierami bedo czyli ze da sie z tad wyciagnac pieniadze ,BEDA TU RZEROWAC DO KONCA .
"Żerować"----- to można na czymś co sie jeszcze ma .. Tu raczej wiele ni ma.
Nio że chyba że zrobi z tego klubu taki Ajax, gdzie dochody dwukrotnie przekraczaja wydatki.
Wtedy można coś przytulić.
Odpowiedz cytując