Temat
:
[V KOLEJKA] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 14 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline
#
16
14.08.2016, 10:49
Do tego meczu przystępujemy jako ostatnia drużyna w tabeli. Żarty się skończyły. Dzisiaj trzeba walczyć jak o życie. Po przegranych derbach nie ma żadnej taryfy ulgowej. Tylko zwycięstwo dziś się liczy!
Barti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barti
Znajdź inne posty napisane przez Barti