Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 14.08.2016, 10:49
Do tego meczu przystępujemy jako ostatnia drużyna w tabeli. Żarty się skończyły. Dzisiaj trzeba walczyć jak o życie. Po przegranych derbach nie ma żadnej taryfy ulgowej. Tylko zwycięstwo dziś się liczy!
Odpowiedz cytując