Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 14.08.2016, 08:29
Sprzedażą Wisły osobie J. Meresińskiego niestety Pan B. Cupiał nadszarpnął swój wizerunek i koniec końców ta medialna nagonka wcześniej czy później odbije się na Telefonice. Zwyczajnie tak się nie robi. Władze Miasta Krakowa dowiedziały się o sprzedaży klubu z mediów, nowy właściciel dotychczas nie znalazł czasu na spotkanie się z osobami z magistratu ws. stadionu - dzierżawy etc... Ja w powrót Wisły do Cupiała nie wierzę natomiast miasto będzie miało niezłego zaraz zgryza - 600 ml przeszło wywalone na stadion na którym gra klub, którego aktualnym właścicielem jest gość prawomocnie skazany wyrokiem, bez kasy na bieżące funkcjonowanie Wisły. Coś tak czuję, że za kilka miesięcy Majchrowski będzie musiał szukać inwestora dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.08.2016 o godz. 08:42.
Odpowiedz cytując