Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 14.08.2016, 06:56
Jak czytam ten wątek to stwierdzam po raz kolejny, że Bareja to reżyser ponadczasowy. Jakbym słyszał: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!" albo "Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!" Dziękuję za te wszystkie tytuły mistrzowskie - BEZCENNE ale... ten klub był przez lata tylko eksploatowany nie został stworzony samograj napisał już Wam o tym Markus. A ten Wasz super nad prezes / kibic w ostatnim wywiadzie jaki czytałem zapytany o inwestycję w młodzież wyraźnie powiedział :" nie jestem filantropem tylko biznesmenem..." Kiedy w końcu wydoroślejecie i zrozumiecie, że jedynymi prawdziwymi kibicami i największą siłą tego klubu jesteście WY! Poświęcacie bezinteresownie swoje ciężko zarobione pieniądze, bezcenny czas i bezcenne zdrowie moknąc na deszczu, jak nie było jeszcze dachu czy marznąc na mrozie. Zrozumcież to ku...a wreszcie.
Odpowiedz cytując