morganfield napisał(a):

Człowieku co Ty piedrolisz, jakie znowu bicie żony?
Ludwik Miętta-Mikołajewicz
- Od jednego z działaczy z Myślenic dostałem sygnał, że jest pewna firma, która mogłaby pomóc uratować Wisłę.
- Gdyby w 1997 roku Tele-Fonika nie weszła do Wisły, dziś ta drużyna może grałaby w czwartej lidze.
Ile Stelio masz lat?
|
Nie zrozumiałeś analogii? Nie odbieram i nie ujmuję zasług BC, ale powinien sprawę z Wisłą doprowadzić do końca oddając ją w dobre i pewne ręce, a nie pierwszemu lepszemu gołodupcowi z podrobionym świadectwem maturalnym... Czyli według Ciebie BC postąpił odpowiedzialnie i w zasadzie nie ma problemu i nic się nie stało

? A te nowinki które co 2 dni pojawiają się na temat naszego nowego dobrodzieja to normalka? W końcu "każdy ma coś za uszami"
