morganfield napisał(a):

|
Tyle, że miedzy tym kończy i zaczyna wpompował jakieś dwieście baniek w Twój ukochany klub.
|
Czyli jeśli mąż jest dla żony najlepszy jaki może być przez całe życie i traktuje ją jak księżniczkę, a nagle po 15 latach małżeństwa wraca z pracy do domu i bez powodu spuszcza jej manto do nieprzytomności, to też jest okej bo do tej pory był wporządku? Wcześniej nikt w ten klub tyle pieniędzy nie pompował a mimo tego groźba grania w 4 lidze nigdy się nawet nie przewinęła, przez 110 lat najniżej spadliśmy na 2 poziom rozgrywek!!!! a teraz pośrednio dzięki lekkomyślności BC możemy pierwszy raz w historii klubu grać z takimi tuzami jak Tramwaj, Wieczysta czy Clepardia...