Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.08.2016, 22:48. 19 lat Cupiała w Wiśle Kraków – oceny, wspomnienia, relacje.
Przeglądając różne tematy a także żegnając się z nadziejami na powrót BC do Wisły stwierdzam że warto założyć temat dotyczący tych 19 lat. Zapraszam do ocen, wspomnień, relacji.

Nie jest to temat o nowym ,,właścicielu”.

I na koniec prośba uszanujcie że inni mogą mieć inne zdanie. Jesteśmy kibicami Wisły a nie idiotami matołami debilami itd. Temat będzie mocno moderowany a za obrażanie innych leci upomnienie a potem ban.
Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz cytując