|
Przeglądając różne tematy a także żegnając się z nadziejami na powrót BC do Wisły stwierdzam że warto założyć temat dotyczący tych 19 lat. Zapraszam do ocen, wspomnień, relacji.
Nie jest to temat o nowym ,,właścicielu”.
I na koniec prośba uszanujcie że inni mogą mieć inne zdanie. Jesteśmy kibicami Wisły a nie idiotami matołami debilami itd. Temat będzie mocno moderowany a za obrażanie innych leci upomnienie a potem ban.
Zapraszam do dyskusji.
|