Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2517
Stary 13.08.2016, 22:14
Panowie wątek ten dotyczy JM a nie miśka, zachowania kibiców, kar i kłótnik między sobą.
Trzeba się spiąć, kupić bilet( kto tego jeszcze nie zrobił) i iść jutro na mecz być może ostatni mecz w ekstraklapie...
Wysłali te dokumenty do PZPNu?