Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2505
Stary 13.08.2016, 19:36
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to, czy są to kwoty większe czy mniejsze od innych klubów, tylko jak konieczność ich płacenia wpływała na Cupiała. Cieszył się z tego typu dodatkowych niemałych wydatków, które musiał ponosić? Dzięki temu w klubie było więcej pieniędzy na inne sprawy?
Markus przestań pier... jak ne wiesz o czym piszesz

gdyby mu nie pasowało, to by nas nigdy z zabawkami na stadion nie wpuścił, mieliśmy w miarę swobodny dostęp do wyjścia na bieżnię z różnego rodzaju zabawkami, jak stroboskopy wulkany czy race. Wystarczyło jedno słowo Cupiała i zabawa by się skończyła.

za zacytuję naszą historię ze strony historiawisly.pl

Cytat:
Szczęśliwie nikt nie myślał wtedy o zakazach i obostrzeniach. Płonęły race, zimne ognie i ognie bengalskie, błyskały strobole, odpalane były świece dymne i jakoś nic złego się nie działo, a stadiony wyglądały imponująco. Dopiero w późniejszym czasie działający po omacku działacze z piłkarskiej centrali stwierdzili, że za całe zło w polskim środowisku kibicowskim odpowiedzialne są race.
Ostatnio edytowane przez PvD : 13.08.2016 o godz. 19:41.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.