Dariook napisał(a):

A ty dalej swoje.
No policz ile przez 19 lat Wisla zaplaila za zachowania kibiców. Ja cie uprzedze w ciemno, ze sa to podobne kwoty jak kazdego wiekszego klubu w Polsce.
|
Nie chodzi o to, czy są to kwoty większe czy mniejsze od innych klubów, tylko jak konieczność ich płacenia wpływała na Cupiała. Cieszył się z tego typu dodatkowych niemałych wydatków, które musiał ponosić? Dzięki temu w klubie było więcej pieniędzy na inne sprawy?
Cytat:
|
I pamietaj ze to sa nasze kary, za nasze zachowanie, nas kibicow Wisly...a nie ich, jak to cały czas ujmujesz.
|
Nie każdy kibic rzucał race czy robił coś, za co później PZPN nakładał na Wisłę kary.
Cytat:
|
Do jednego masz racje, Misiek nie pomagał Cupiałowi tak jak Cupiał nie pomagał Miskowi. Starasz sie mieszac dwie postacie, ktore znajdują sie w komletnie innych miejscach w naszym klubie.
|
Tak, dwie różne postacie w historii Wisły, jedna pozytywna, druga skrajnie negatywna, będąca wstydem dla tego klubu.
Tyle że Cupiał zainwestował w Wisłę, wydał mnóstwo pieniędzy, chciał grać o LM. Tymczasem jeden z kibiców go tego wówczas pozbawił. Zastanowiłeś się kiedyś jak to na niego wpłynęło, na jego zapał i nastawienie? Co wtedy czuł? Cieszył się, było mu to obojętne, czy był wściekły? Gdyby wtedy przez ten cios odszedł, co byś napisał?