Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2499
Stary 13.08.2016, 17:32
Wydaje mi sie, że BC miał dość Wisły, brak pomysłu na dalszy rozwoj i uznał że najwyższy czas pozbyć sie zabawki. Umorzenie długu wewnetrznego nie zmienia faktu że oddał klub w rece nieodpowiedzialnego człowieka, ktorego interesy to wyciągniecie jak najwiekszej kasy i zostawienie spalonej ziemii. We wcześniejszych latach jak byli poważniejsi kontrahenci to dawał zaporową cene a teraz sprzedał za drobne. Nie wiem czy kiedykolwiek poznamy czym BC kierował sie wybierając JM na nowego właściciela