Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 13.08.2016, 15:42
Markus napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Vinci. Byli kibice, którzy robili i nadal robią wiele dobrego dla Wisły, ale też i tacy, którzy swoim zachowaniem ściągali na Cupiała i klub koszty oraz kary. Tacy jak Misiek. Oni też pomagali Cupiałowi? Budowali jego zaangażowanie? Ciekawe, czy zadał ktoś sobie trud policzenia, ile łącznie pieniędzy przez te 19 lat zapłacił klub PZPN-owi i UEFA tytułem kar za zachowanie kibiców?

O tym elemencie teraz rozmawiamy. Może i tu warto o trochę refleksji

Pozdrawiam i miło również Ciebie widzieć nadal na forum.
A ty dalej swoje.

No policz ile przez 19 lat Wisla zaplaila za zachowania kibiców. Ja cie uprzedze w ciemno, ze sa to podobne kwoty jak kazdego wiekszego klubu w Polsce.

I pamietaj ze to sa nasze kary, za nasze zachowanie, nas kibicow Wisly...a nie ich, jak to cały czas ujmujesz.

Do jednego masz racje, Misiek nie pomagał Cupiałowi tak jak Cupiał nie pomagał Miskowi. Starasz sie mieszac dwie postacie, ktore znajdują sie w komletnie innych miejscach w naszym klubie.

To jest pozbawione sensu! Bełkot.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski