Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2487
Stary 13.08.2016, 14:37
Vinci napisał(a):Wyświetl post
I Ci co, na jesieni zebrali w potężnej zbiórce na jesieni ponad milion złotych dla klubu. (jedna z plotek niesie, że za mniej Meresiński Wisłę kupił - zabawne)
I Ci co pomogli załatwić dla kulawego marketingu promocje na ekranach LED - np. na Bagateli.
I Ci co zorganizowali manifestacje poparcia na starym kortowym boisku w 2004 r:

Przestrzeliłeś Markus trochę....
Spokojnie Vinci. Byli kibice, którzy robili i nadal robią wiele dobrego dla Wisły, ale też i tacy, którzy swoim zachowaniem ściągali na Cupiała i klub koszty oraz kary. Tacy jak Misiek. Oni też pomagali Cupiałowi? Budowali jego zaangażowanie? Ciekawe, czy zadał ktoś sobie trud policzenia, ile łącznie pieniędzy przez te 19 lat zapłacił klub PZPN-owi i UEFA tytułem kar za zachowanie kibiców?

O tym elemencie teraz rozmawiamy. Może i tu warto o trochę refleksji

Pozdrawiam i miło również Ciebie widzieć nadal na forum.