arti napisał(a):

|
Na razie jedyny efekt jego bytności w klubie jest taki, że 4 bańki od TF na pensje dla pracowników się rozpłynęły niezbyt wiadomo gdzie. Co w zamian? Może ktoś kto nie będzie mataczył? To już byłby postęp.
|
Jakieś zródło tych mitycznych 4 baniek ? Potwierdzenie przelewu?
Ktoś puścił plotę na Twitterze, następnie ktoś to opisał w gazecie i tak wszyscy biorą to za pewnik.