nesta napisał(a):

(..) Czyli full mobilizacja i na mecze. Dzięki temu potencjalny nowy inwestor zobaczy tez ze warto ten klub przejąć. (..) Bo bardzo łatwo pisać niech JM
przeprosi i podziękuje tylko niech w takim razie Stanowski powie co dalej.
|
'Co dalej' jest pytaniem na które musi odpowiedzieć Meresiński. Nie Stanowki, nie Warszawa, nie tylko właściciel klubu. My jako kibice oczywiście stawiamy to pytanie ale odpowiedz należy do Meresińskiego.
Nie rozumiem też dlaczego uważasz że frekwencja poprawi sytuację bardziej niż za 'ery' Cupiała. Gdyby dla Meresińskiego była ważna, dbałby o PR. Albo jej nie potrzebuje albo uważa ze sprawę załatwi SKWK. Więc jeśli chodzi o zadbanie o frekwencję, ruch należy do Pana Jakuba, lub wybranego przez niego prezesa - po co kogoś wyręczać w jego obowiazkach? No chyba że masz fatalne zdanie o nowym włascicielu, i uważasz iż trzeba za niego wykonać pewną robotę, ale chyba nie masz?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA