nesta napisał(a):

Wszystko fajnie tylko mam jedną uwagę - jak ktoś pisze JM powinien odejść to niech w drugim zdaniu pisze odrazu co w zamian. Jaki jest plan B, co sie ma wydarzyć, kto się zajmie Wisłą itp. Bo kłapać japą, że JM jest be jest łatwo. Co do tego jest zgoda, że taki właściciel nam chluby nie przynosi.
Ale wylewać dziecko z kąpielą, ryzykować gre Wisły w najwyższej klasie, a tym samym istnienie klubu w świadomości ludzi (bo czy sie to komuś podoba czy nie Wisła jest utożsamiana głownie z piłka), pasje dziesiątek tysięcy ludzi, bo jeden z drugim gogusiem pojawili sie w Wisle to jest jakaś kpina. Panowie przyszli pewnie prędzej czy pózniej przeminą, a naszym zadaniem jako kibiców jest sprawić, aby Wisła przeszła
przez to z jak najmniejszymi stratami. Czyli full mobilizacja i na mecze. Dzięki temu potencjalny nowy inwestor zobaczy tez ze warto ten klub przejąć.
To samo Stanowskie i reszta warszawki. Nie będziemy płakać ze to spisek bo to jakaś bzdura. W UK by gościa prześwietlili do 10go pokolenia a pod domem cały czas koczowaliby dziennikarze. Więc to co robią jest normalne. Natomiast cwaniackie i proste. Bo bardzo łatwo pisać niech JM
przeprosi i podziękuje tylko niech w takim razie Stanowski powie co dalej.
|
Ochłoń troszke.
Jaki plan B? Nie ma zadnego planu B! Sa tylko dwie opcje, pierwsza tj. Wisla zostaje u meresinskiego i ta druga tj. Wisla wraca do TF po anulowaniu tranzakcji. Niema żadnych innych opcji i kropka.
I przestan bredzic o tych potencjalnych nowych inwestorach. ....a nie ma takich i nie bedzie. Jest tylko JM pewnie jedyny "inwestor" ktory rzutem na tasme krzyknoł - kupuję!
A co do Stanowskiego, to prosze Cie. Tu najlepiej jak by swoje pytanie zadał Małecki
Markus napisał(a):

Raczej po części kibiców, przez których wybryki klub/Cupiał musiał płacić ciężkie kary PZPN-owi, którzy potrafili rzucać nożami, ściągać na Wisłę sankcje UEFY, czy tych niegdyś skonfliktowanych z klubem i Cupiałem pod szyldem SKWK.
Zapału Cupiała nie budowali też z pewnością Ci kibice, którzy nigdy nic dla klubu nie zrobili, ale twardo oczekiwali, że będzie on bez zmrużenia oka ponosić koszty ich stadionowych zachowań.
|
Przestan .......ic, bo nie wiadomo czy się smiać czy płakać.
Chcesz nam powiedziec, ze kary za wybryki naszych kibicow zgasiły zapał Cupiała? I jak to sie ma do poniesionych kosztów z tytułów: zwalniania trenerow, chybionych transferów, prowizji dla Mandziary czy rozwiazanych kontraktow z winy klubu? Te wjebane kwoty pewnie Bogusia tylko nakręcały!
Koncem...Idiotyczny post, pozbawiony logiki kolego. Jesli taki prezentujesz tok myslenia, to dobra rada...zamilcz!