suikoden napisał(a):

|
Ale stan rzeczy jaki mamy to też częściowo wina kibiców którym wiecznie źle
|
Raczej po części kibiców, przez których wybryki klub/Cupiał musiał płacić ciężkie kary PZPN-owi, którzy potrafili rzucać nożami, ściągać na Wisłę sankcje UEFY, czy tych niegdyś skonfliktowanych z klubem i Cupiałem pod szyldem SKWK.
Zapału Cupiała nie budowali też z pewnością Ci kibice, którzy nigdy nic dla klubu nie zrobili, ale twardo oczekiwali, że będzie on bez zmrużenia oka ponosić koszty ich stadionowych zachowań.