Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2470
Stary 13.08.2016, 13:17
staho napisał(a):Wyświetl post
Znikł ? Skąd wiesz ? Gdzie słyszałeś ?
Wszystko plotki powtarzane, przekręcane .
Pózniej czytasz artykuł w gazecie i wszystko to zlepek informacji skleconych w jedną całość z tego forum.
Swoimi pytaniami paradoksalnie podkreśliłeś sedno problemu. Ktoś widział? Ktoś wie? Był? Nie był?
Czas od jego przejęcia klubu możemy liczyć w tygodniach. Wyroki, komentarze, oświadczenia (poważne, kulawe, twitterowe). Samo forum, jest przykładem, jak potrafił podburzyć opinię publiczną w Krakowie, chociaż jest jedynie wykładnią tylko osób korzystających z internetu i tu zaglądających.

Każdy, kto miał okazję popracować w większej firmie wie, że nie ma to nic wspólnego z budowaniem solidnej pozycji na arenie publicznej. Owszem Cupiał po przejęciu również wywiadów nie udzielał, ale o ile pamiętam rzeczywistość sprzed 19 lat - Prezes już był, reprezentacja działaczy również. Kto tutaj z piszących tak naprawdę pamięta początki z tych, którzy teraz zapowiadają optymizm?

Nie znam firmy, albo nawet i klubu, poza TOP-światowym, który odgraża się, że idzie po transfery nim sam coś klepnie. Nikt przy zdrowym rozsądku tego nie robi, bo wie, że taka informacja automatycznie podbija cenę za potencjalnego grajka do góry o 20-30%. Nawet Legia czy Lech obecnie niezbyt jawnie mówi co i jak planuje na polskim rynku...

Jeżeli złożył papiery do PZPN to dobrze. Ale czy to powód, żeby traktować to w kategorii sukcesu klubowego?

Nie twierdzę, że gość pogrzebie Wisłę, bo nie mamy jeszcze informacji. Nie podoba mi się to jednak, ze ma już wyroki skazujące, i że następne są w drodze. Jakoś w jego dotychczas opisanej postawie nie widzę nawet promila korelacji z tym, co w kręgach wiślackich do niedawna było promowane - Reyman, "godność podania ręki" itp.

No chyba, że teraz robimy reset na wartościach i od dziś zamiast umacniania tradycji proponujecie dla młodych Wiślaków szkolenia z unikania VATu i wykłady "Ty też możesz zostać słupem".

Jeżeli chce być traktowany poważnie niech poważnie z tą Wisłą postępuję. Licze, jak kibic Wisły, że łaskawie pojawi się na meczu i zaszczyci obecnością pracowników klubu i dziennikarzy...
"Kradzione szczęścia nie daje..."