suikoden napisał(a):

|
Ale stan rzeczy jaki mamy to też częściowo wina kibiców którym wiecznie źle
|
Tak. A polska muzyka popularna ma się gorzej od amerykańskiej z winy słuchaczy. Uparli się nie kupować płyt nadwiślańskich geniuszy popu, nie chodzić na koncerty i narzekać i oglądają tylko jakieś niestworzone rzeczy w tym mtv. To klub powinien zainteresować potencjalnych widzów na stadionie, kupców pamiątek i uczestników imprez okolicznościowych swoim produktem: dobrze grającą drużyną, asortymentem, ofertą.