Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2469
Stary 13.08.2016, 13:14
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Ale stan rzeczy jaki mamy to też częściowo wina kibiców którym wiecznie źle
Tak. A polska muzyka popularna ma się gorzej od amerykańskiej z winy słuchaczy. Uparli się nie kupować płyt nadwiślańskich geniuszy popu, nie chodzić na koncerty i narzekać i oglądają tylko jakieś niestworzone rzeczy w tym mtv. To klub powinien zainteresować potencjalnych widzów na stadionie, kupców pamiątek i uczestników imprez okolicznościowych swoim produktem: dobrze grającą drużyną, asortymentem, ofertą.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.