|
Ten Esposito... Coś mi sie wydaje ze paru kumpli klapciatego dostanie w najbliższym tygodniu lukratywne fuchy w klubie, a na ich wypłatę i zabawę bedą sie zrzucać kibice kupując bilety.
Za darmo pracować nie bedą. Esposito musi mieć za depilować nogi i regulować brwi.
|