Lemoniadowy Joe napisał(a):

Pytanie czy JM nie może teraz sprzedać dalej Wisły coś zarobić i zamknąć temat.
Cała ta historia niestety pokazuje ze nikt Wisły nie chciał.
|
A skad Ty to możesz wiedzieć? Jak dla mnie to poprostu JM i MC sie sami zgłosili do Cupiała że chcą kupić Wisłę po tym jak nie wyszło im z Koroną, a to że cały czas była mowa o tym, że Cupiał Wisły nie sprzedaje to nikt sie nie zgłaszał oprócz tych gołodupców.
Inna sprawa, że jeżeli Wisła straci licencje i najgorsze przepowiednie się sprawdzą to BC będzie za to w pełni odpowiedzialny i przejdzie do historii jako ten, który oddał Wisłę jakiemuś szemranemu psedubiznesmenowi, o którym wszyscy wiedzą, że nie nadaje sie na żadnego prezesa, nawet jednoosobowej spółki.