butazango napisał(a):

|
Bogusław Cupiał przez 19 lat nie dorobił sie takiej ilości stron w temacie o sobie...
|
Cupiał popełniał seryjnie błędy, kiepsko zarządzał, dawał się robić w konia jak choćby Mandziarze i nie miał wizji klubu bez niego.
Ale podlewał to wszystko lekko licząc 5-10 milionami złotych corocznie przelewanymi na konto Wisły, które dawały początkowo ogromne sukcesy a na końcu poczucie marnej stabilizacji.
Można powiedzieć bawił się za swoje.
A, że zostawił po sobie zgliszcza...
Przestańcie pisać o jakiś konsekwencjach upadku Wisły dla właściciela.
W środowisku w którym nowy właściciel się obraca na nikim to nie zrobi wrażenia.
Projekt-gmina zbankrutuje, otworzy pięć następnych spółek.
Prawo o działaniu na szkodę spółek zostało zmienione w 2011 roku, teraz podobnież równie dobrze można skarżyć o wywołanie deszczu na Marsie