Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2016, 23:24
Szofer napisał(a):Wyświetl post
Markusie... żyjemy w kraju gdzie ludzi którzy defraudują miliony karze się tylko na papierze... oni mają z tego beke
To prawda, ale na szczęście nie zawsze i nie wszystkich. Meresinski to nie jest poziom przykładowego Kulczyka. To nie żaden rekin, najwyżej płotka. Nie rządzi światem, nie jest nietykalny.
Ostatnio edytowane przez Markus : 12.08.2016 o godz. 23:37.