Szofer napisał(a):

|
Markusie... żyjemy w kraju gdzie ludzi którzy defraudują miliony karze się tylko na papierze... oni mają z tego beke
|
To prawda, ale na szczęście nie zawsze i nie wszystkich.

Meresinski to nie jest poziom przykładowego Kulczyka. To nie żaden rekin, najwyżej płotka. Nie rządzi światem, nie jest nietykalny.