Szofer napisał(a):

Markusie... żyjemy w kraju gdzie ludzi którzy defraudują miliony karze się tylko na papierze... oni mają z tego beke
dobrze że liga angielska rusza, wreszcie będzie można popatrzeć jak wygląda życie gdzieś w równoległej rzeczywistości... popatrzeć, pomarzyć
tak teraz zerknąłem... dzizas... ależ my mamy staż
|
Żyjemy w kraju gdzie ludzie łudzą się licząc na ZUS i emeryture. W kraju, w którym pańśtwo sieje medialną propagandę jak to jest źle nie mieć umowy o prace, tylko zleceniówke, są jelenie, które się na to nabierają i gadają jakieś bzdury, a nie potrafią odróżnić kwoty wolnej od podatku OD ubezpieczenia zdrowotnego
