whitestar1990 napisał(a):

Jak to jak? Idziesz, wchodzisz, mówisz "Jestem Kuba, od teraz ten bar jest mój"
|
https://www.youtube.com/watch?v=a-RJNDOLEuU
Kominek, o Esposito pisze Stanowski i na pytanie o źródło wskazuje siebie. Bo jest zajebistym śmieszkiem.