Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2423
Stary 12.08.2016, 22:22
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
Jak to jak? Idziesz, wchodzisz, mówisz "Jestem Kuba, od teraz ten bar jest mój"
https://www.youtube.com/watch?v=a-RJNDOLEuU


Kominek, o Esposito pisze Stanowski i na pytanie o źródło wskazuje siebie. Bo jest zajebistym śmieszkiem.