Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2422
Stary 12.08.2016, 22:20
nesta napisał(a):Wyświetl post
Zastanawialiście sie gdzie jest Esposito? No to będzie wiceprezesem Wisły i cieżko mi to przyznać ale jednak spróbuje.. Zaczekam
Na efekty jego pracy zanim osadze (podobnie jak ten od marketingu)
źródło