rafalek napisał(a):

|
A mnie to coraz bardziej zaczyna śmierdzieć. Nagle, jak kupil Wisle, prokuratura zaczyna u niego wszystko wygrzebywac. Jak mozna przywlaszczyc sobie bar? o.O
|
Jak to jak? Idziesz, wchodzisz, mówisz "Jestem Kuba, od teraz ten bar jest mój"
