|
Dajcie spokój z tymi kłótniami, to nudne. Po drugie, nie znacie większości ludzi na forum + czyta to mnóstwo osób z zewnątrz, po co wywlekać swoje brudy przed takie gremium?
Odnośnie do tego, że w życiu pewne są dwie rzeczy, a JM zaprzeczył już podatkom - może się okaże, że jest też nieśmiertelny?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|