Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2387
Stary 12.08.2016, 20:14
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Tam gdzie pogrubiłem - wg mojego uznania....
NIe wszyscy - ja nie, a to co robił wcześniej zdecydowanie rzutuje naWisłę, w końcu to aktualnie włąściciel tego klubu
ok ja tez bym nie wieszal bo dla mnie on byl pedalem i zjebem zanim jeszcze knur cokolwiek o nim napisal. Za zbedne emocje przepraszam ale mnie w....iles. Nastepnym razem prosze mnie nie cytowac, tymbardziej, ze zle odebrales wydzwiek tego o czym pisalem. Jak bede .......il od rzeczy, wezme to na klate i sie bez bicia przyznam. Tym razem tak nie bylo wiec sie obruszylem: pozdrawiam