Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2376
Stary 12.08.2016, 19:50
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
wyludzenie vatu jak dla mnie jest na + , sam place bardzo duzo vatu i dla mnie jest to najwiekszy bandycki podatek jaki mozna wymyslic , rozumie podatek dochodowy bo z czegos panstwo trzeba utrzymac ale vat jest nie do zaakceptowania , z tej prostej przyczyny nie widze w tym nic zlego
Skonstruowanie karuzeli podatkowej wymaga w zasadzie tylko kosztów obsługi księgowej kilku firm, "rentowność" zależy od tupetu delikwenta. Jak mniemam, prowadzisz realny biznes, więc nie ma się co podniecać i porównywać sytuację.

UKSy, prokuratury i sądy ścigają to jak mogą. Owszem jest to droga dla tych co chcą szybko kupić cztery wille, jeździć pięcioma porsche i mieć własny harem, ale ryzyko kryminału jest naprawdę spore no i trudno z takim CV liczyć na czlowieka roku Gazety Krakowskiej a tym bardziej przyciągnąć poważnych mecenasów do Wisły (tak, jest jeszcze inne znaczenie slowa mecenas) Na takich podstawach można awansować z A klasy do IV ligi. Na poziome ekstraklasowym jesteśmy skończeni. Porównajcie sytuację: na Cracovii szanowany profesor, najwiekszy polski dostawca oprogramowania, 1/3 akcji klubu należy do Miasta .a u nas? No name z zarzutami karuzelowymi...

CMSNero napisał(a):Wyświetl post
oszust , kupil mature - nie widze w tym nic zlego - jego plany na przyszlosc zakladaly skonczenie prawa , do czegos mu to bylo potrzebne , niestety bledy mlodosci ( nie przystapienie do egzaminu?) spowodowaly ze musial obejsc to , niestety ( dla nas tez ) wpadl
ogolnie + dla niego za ambicje
Wysłałeś już Meresiowi CV? Chwilowo nie może być prezesem, szukają kandydata.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 12.08.2016 o godz. 20:25.