CMSNero napisał(a):

nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil
myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm
tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji
|
to myśl dalej pozytywnie... najlepiej w towarzystwie słownika ortograficznego/gramatyki
a twoje ostatnie refleksje to w ogóle mistrzostwo. to co... jutro kupimy se po profesurce czy może docent wystarczy? i coz tym/z tego dalej?
no i stałeś się sławny... sam sławny stano pozwolił sobie zacytować twoje przemyślenia. gratuluję i czekam na więcej.