wiesniak842 napisał(a):

|
Dawaj, cytuj!!! Z odbiorem pajacu, z odbiorem. Nie pozwole sobie zebys mnie cytowal, komentowal i przeinaczal to o czym byla wtedy rozmowa na sb.
|
Wieśniaku zerknij na archiwum sb i przejrzyj sobie swoje posty od 16:40 do 17:20. Ja rozumiem, że Ty wierzysz, że Meresiński jest niewinny, że jego problemy są tylko prywatne i niezwiązane z Wisłą. Możesz również podejrzewać ogólny spisek prasowy zainspirowany przez kogokolwiek. Jeżeli dalej uważasz, że z Twoich postów nie bije wiara w JM to możemy pewne rzeczy wyjaśnić na prive. I mimo wszystko z kultura bym prosił