|
Senior Member
Offline
|
#2369

12.08.2016, 19:39
|
CMSNero napisał(a): 
wyludzenie vatu jak dla mnie jest na + , sam place bardzo duzo vatu i dla mnie jest to najwiekszy bandycki podatek jaki mozna wymyslic , rozumie podatek dochodowy bo z czegos panstwo trzeba utrzymac ale vat jest nie do zaakceptowania , z tej prostej przyczyny nie widze w tym nic zlego
oszust , kupil mature - nie widze w tym nic zlego - jego plany na przyszlosc zakladaly skonczenie prawa , do czegos mu to bylo potrzebne , niestety bledy mlodosci ( nie przystapienie do egzaminu?) spowodowaly ze musial obejsc to , niestety ( dla nas tez ) wpadl
ogolnie + dla niego za ambicje
|
Żartujesz, prawda?
|
|