CMSNero napisał(a):

|
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil
|
CMSNero napisał(a):

|
nie mialem na mysli takich skur... co okradaja domy etc
|
A co można okradać, żeby wzbudzać zaufanie i dawać nadzieję na lepszą przyszłość?