Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2016, 19:31
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
nie mialem na mysli takich skur... co okradaja domy etc
A co można okradać, żeby wzbudzać zaufanie i dawać nadzieję na lepszą przyszłość?