Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2363
Stary 12.08.2016, 19:21
Rozwala mnie pieprzenie o tym, że TK musiała sprzedać Wisłę. I pewnie banki zmusiły TK do umorzenia 60 mln zł długu to nie fakty medialne tylko rzeczywistość...... Cupiał zTK zrobili dużo do zredukowania obciążeń klubu, podejrzewam ze gdyby taki stan klubu mieli wcześniejsi kupcy to pewnie wcześniej doszłoby do sprzedaży. Sprzedaż klubu tym 2 pajaców wg mnie musiała być obwarowana warunkami, chociażby o których mówiono przed sprzedażą, więc wcale nie jest tak, że umowa nie może być rozwiązana z innych przyczyn .... ale umowa dopóki nie pojawi sie w aktach KRS nie będziemy nic o niej wiedzieć. Dziwi mnie tylko, ze panowie dziennikarze nie poszli do KRS aby sprawdzić jak rzeczywiście wyglądało podwyższenie kapitału czy rzeczywiście TS miał prawo pierwokupu. Wola zajmować sie tłyterem, i domniemaniami....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!