|
A ktoś może wie czemu tym razem ten gościu z Nantes Kita nie był zainteresowany?
Pamiętam żę były z nim wywiady ok r 2014-2015 i wtedy płakał że 2 razy podchodził do Bogusia i 2 razy dostał zapororową cenę.Teraz praktycznie mógł mieć klub za friko i nie był zainteresowany?Wszystko to jakieś dziwne.
|