CMSNero napisał(a):

nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil
myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm
tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji
|
ciekawe czy jak Ciebie okradną lub oszukają to samo napiszesz

albo okradną Wisłe i spuszczą do V ligi też bedziesz zadowolony


Dla mnie to porażka...kiedyś wydawało mi się że na Wisłe chodzą ludzie inteligentni....i wydawało mi się że nikt nie chciałby hmmmm oszusta własciciela