Wyświetl pojedynczy post
Mat1977
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 12.08.2016, 19:10
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil

myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm

tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji
ciekawe czy jak Ciebie okradną lub oszukają to samo napiszesz
albo okradną Wisłe i spuszczą do V ligi też bedziesz zadowolony
Dla mnie to porażka...kiedyś wydawało mi się że na Wisłe chodzą ludzie inteligentni....i wydawało mi się że nikt nie chciałby hmmmm oszusta własciciela
Ostatnio edytowane przez Mat1977 : 12.08.2016 o godz. 19:16.