do wszystkich chyba już doszło że żadnych poważnych ofert nie było a bzdury o audycie wsadzcie miedzy bajki, zaraz zaczną trupy wypadać z szaf i.....TF i BC chcieli się już dawno pozbyć Wisły, przestancie z tym że kochał Wisłę itd bo kochać to można swoje dzieci, rodziców, ewentualnie żone

od lat nie zajmował się klubem na poważnie bo interesy zaczeły iść żle:kontrakt z KGHM,próba stworzenia miedzynarodowego holdingu itd poczytajcie )